Praktiški patarimai jeigu nežinote, ką šiandien valgyti pietums

Laisvalaikis

Nežinote, ką šiandien valgyti pietums? Ne bėda! Atsidūrus tokioje nepatogioje ir keblioje situacijoje, mūsų patarimai Jus tiesiog išgelbės ir padės rasti tinkamą sprendimą. Jeigu nežinote, ką šiandien valgyti pietums, tai galite valgyti šiuos produktus:

Makaronai. Labai skanūs, mmmm, gardumėlis. Ką gi daugiau valgyti jei ne makaronus, kuomet nėra idėjų ir nemoki nieko gaminti. Makaronai tai yra kaip dieviškasis išganymas, šventa dangaus mana, duodama trokštantiems. Makaronų gali būti visokių rūšių: kaspinėlių, juostelių, varžtelių, vytelių, žvaigždučių, vamzdelių ir kt. Universaliausi yra spagečiai. Užsidėk pesto padažo su saulėje džiovintais lombardietiškais pomidorais, užsibarstyk bazilikais ar provanso žolelėmis ir jau turėsi nuostabius pietus. Ko gi dar reikia?

Pica. Labai originali ir netradicinė idėja, ypač penktadienio vakarui. Išsiilgusiems gero ir sveiko maisto turime keletą naudingų patarimų. Valgykite picą! Pica ne tik padės pastiprinti kūną ir gauti naudingųjų mikroelementų bei vitaminų, bet ir bus suvalgyta su pasigardžiavimu.

Puodelis kavos su šokoladu. Dieviškasis išganymas, aukščiausioji įmanoma dangiškosios simfonijos oktava ir dausų palaiminimas! Kam reikės, tas supras… Gerdami kavos puodelį Jūs nusikelsite į tolimas Nikaragvos džiungles, Papajų respubliką, bananų krantą, ragaudami šokoladus patirsite egzotiką net stovėdami viduryje Kalvarijų turgaus. Tik negerkite tos kavos, kuri yra siūloma iš automatų, ypač turgaus zonoje ir palei kazino. Ji toksiška! Turėkite bent truputį savivertės ir išrankumo…

Sveikatos abc dar geresnei sveikatai.

Pamaitinkite ir palepinkite savo kūną. Grybai.

Sumuštiniai su pievagrybiais. Kaip žinome, pievagrybiuose be galo daug visokiausių vitaminų, todėl jų valgymas prilygsta tiesiog pačiai sveikiausiai įmanomai priežiūrai. Valgant pievagrybius daugiau nebereikia nieko kito, nes gaunate visus įmanomus vitaminus. Jeigu valgote pievagrybius tai reiškia, kad galite valgyti bet kokį kitą nesveiką maistą kiek tik lenda, nes pievagrybiai neutralizuos ir sugers visą blogį, išskleisdami tiktai patį didžiausią gėrį. Įrodyta moksliškai.

Pievagrybius valgo daug visokiausių įžymybių pasaulyje, kino ir teatro žvaigždžių, režisierių, sportininkų, politikų. Valgykite pievagrybius ir Jūs!

Skanaus!