Pats blogiausias visų laikų tekstas

Laisvalaikis

Šis tekstas, kuris dabar čia bus toliau surašytas, bus pats blogiausias tekstas, kuris kada nors buvo parašytas. Visiškai rimtai ir be menkiausios ironijos ar kūrybinio nuokrypio, be menkiausio pajuokavimo. Mes dabar kalbame labai rimtai ir nejuokaujame. Šis tekstas bus pats blogiausias ir kodėl jis bus blogiausias, tai šį klausimą būtų galima kelti labai įvairiapusiškai. Kadangi klausimas gali būti keliamas įvairiapusiškai, tai ir atsakymas gali būti pateiktas labai skirtingais, gal net kiek ekscentriškais kampais.

Mes nenagrinėsime dabar visų tų atsakymų, nes jų yra begalybė ir tūkstančio tekstų neužtektų parašyti jiems atsakyti. Dabar mes susikoncentruosime į šio teksto blogumą ir sakysime, koks jis yra blogas, koks blogas, pats blogiausias, koks tik gali būti. Šis tekstas yra tikrai labai blogas, nes jis yra blogas. Jis blogas todėl, kad jame atsispindi jo blogumas, o jo blogumas atsispindi išspindėdamas visą blogumą, todėl akivaizdu, kad tekstas yra blogas ir jo blogumu galima tiesiog neabejoti.

Šiame tekste nebus pateikta nieko naudingo. Šis tekstas nesuteiks jokios naudos žmonijai. Šis tekstas nepadės atrasti savęs, neperteiks to įkvėpimo. Šiame tekste nėra nieko gero – tai dar viena priežastis, kodėl jis toks blogas. Jis toks blogas todėl, kad jame nėra nieko gero, o nieko gero jame nėra todėl, kad viskas yra blogai. Viskas yra blogai šiame tekste ir jis yra toks blogas, kad jis tiesiog blogas. Kadangi jis blogas, tai galima būtų jį kelti į blog’ą – argi nepanašiai skamba šie du iškalbingi pavadinimai?

Norite blogo teksto? Jeigu norite blogo teksto, tai skaitykite šį tekstą. Jeigu nenorite blogo teksto tai neskaitykite blogo, į kurį sudėti blogi tekstai. Visokie blogeriai šiais laikais Jums pasiūlys daug visokio blogo, kuris dedamas į jų blogus blogus. Na, žinoma yra ir gerų, nepasiginčysi.

Tačiau šis tekstas yra tikrai blogo teksto pavyzdys. Jis ne tik atspindi blogą tekstą, bet dar ir pranoksta jį visu savo blogumu. Jis toks blogas, kad nieko ir nebepridursi – blogumas čia tiesiog liejasi per kraštus, o kartus skonis atbaidys ne tik visus sveiko proto žmones, bet ir blogus blogerius.