Ūkinis muilas

Magiška ūkinio muilo galia kovai su koronavirusu

Medicina Naujausios

Nerimaujate dėl koronėlės? Per žinias kalba, kad virusas labai pavojingas ir viską nusiaubiantis, o jeigu taip kalba, vadinasi tai yra tiesa. Per žinias pasakė, kad reikia pirkti dezinfekcinį skystį, todėl žmonės masiškai užplūdo Akropolį pirkti dezinfekcinio skysčio ir jie pasielgė teisingai, nes jie patikėjo tiesa ir dabar bus saugūs.

Tačiau mes turime Jums dar geresnį ir apdairesnį sprendimą, nei dezinfekcinis skystis. Tai – ūkinis muilas. Ne, tai ne kokia nors muilo opera ar išsigalvojimas, o patikimas, kietas, realus ūkinio muilo šmotas, kuris užmuš visus virusus.

Prausiantis rankas (ir ne tik rankas) ūkiniu muilu, koronavirusas yra tiesiog užmušamas per akimirksnį ir nebegali egzistuoti ant jokių paviršių. Tačiau! Turi būti ne bet koks ūkinis muilas, o specifinis, magiškas. Paprastas ūkinis muilas suveiks tik iš dalies, kai tuo tarpu magiškas suveiks šimtu procentu ir dar dviem procentais per viršų. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip tokio muilo pasigaminti, mat pirkti šiuo metu jo niekur kaip ir nėra.

Pasigaminkite ūkinio muilo pačios

Jeigu esate veikli šeimininkė, imkitės veiksmo ir pasigaminkite šio stebuklingo muilo. Tam yra elgiamasi pagal labai lengvą ir paprastą receptą:

Sulaukite Joninių nakties, kuomet Mėnulis yra jaunas ir ką tik užtekėjęs rytiniu dangaus skliautu. Nuskinkite ryšulėlį vakaro rasos švelniai palytėtų jonažolių, jas labai smulkiai susmulkinkite. Susmulkinę žoleles užmaišykite tekstūrą. Į ją dedami dar ir smulkinti grūdai, tyro šaltinio vanduo, pasemtas esant pilnačiai arba delčiai, žiubsnelis druskos ir miltų.

Virkite pakol pasieks 55 laipsnius Celsijaus. Į lengvai ir grakščiai užvirintą vandenį dedami galvijo riebalai. Viskas turi būti daroma harmoningai, iškilmingai, su atitinkamu nusiteikimu.

Vėliau visa medžiaga dar kartą yra aptepama galvijo riebalais ir muilas yra slegiamas. Slėgimui reikalinga speciali ūkinio muilo slėgimo aparatūra. Suslėgus muilą, jis įrėminamas į atitinkamos formos formeles, kurios suteikia muilui galutinę išbaigtą formą.

Štai dabar jau galite naudoti stebuklingąjį muilą ir apsisaugoti nuo klastingojo viruso.