Kelionės

Kur keliauti kai pasibaigs koronavirusas?

Kelionės

Kur keliauti – tai visuomet geras klausimas. Gerbiamieji, keliaukite ten, kur traukia Jūsų širdis. Vieni renkasi pietines kryptis, kiti keliauja į šiaurę. Dar kiti skrenda arba važiuoja į vakarus, o treti, jei tik turi vizą – į rytus. Štai vienas mūsų kolega neseniai buvo Mauricijuje. Įspūdžiai begaliniai. Kita kolegė norėjo keliauti į Ispaniją, bet jai sutrukdė koronavirusas. Na, nieko tokio, ji dar nukeliaus ten ir pamatys viską, ką norėjo pamatyti ir net dar daugiau! Kiti kaip ir niekur nekeliavo, tik sėdėjo ir dirbo.

Kai pasibaigs virusas, vėl atsivers visos kryptis, o Venecija, kaip ir anksčiau, bus perpildyta turistų. Keliaukite į Veneciją. Keliaukite į Milaną. Keliaukite į Florenciją ar dar galai žino kur, bet keliaukite, nes kelionės padeda atsišviežinti ir suteikia labai daug naudos.

Kol siaučia virusas, nukeliaukite bent iki savo balkono ar lango. Nesėdėkite prie kompiuterio visą laiką! Padarykite bent trumpą mankštelę. Toliau rašomi patarimai tiems, kurie ruošiasi kažkur realiai keliauti po koronaviruso.

Keliaukite ten, kur geidžia Jūsų širdis, kur jaučiate, kad traukia. Štai keletas pasiūlymų:

Italija. Pasakiškas grožis ir užburianti magija. Ko gero nėra gražesnės šalies pasaulyje, todėl daugelis atostogų krypčiai renkasi būtent Italiją. Vieniems gal labiau patiks Roma, kitiems Neapolis. Tretiems Florencija ar Venecija, o dar kitiems – alpės. Italija yra labai skirtinga savo regionais ir atitiks pačius įvairiausius poreikius.

Prancūzija. Paryžius – fantastiškas miestas. Keliaukite ten jeigu nevyksta riaušės ir nedaužo mašinų. Paryžiečiai yra maištingi iš prigimties, jie buvo tokie nuo pat žilos senovės. Jei esate vyno garbintojas, išgerkite šlakelį vyno. Ten yra tokia tradicija.

Švedija. Fantastinė šalis. Ir ten nėra taip jau baisiai šalta. Pamatykite Stockholmą, pamatykite Geteborgą, pamatykite Lundą, Malmę ir kitas vietas. Šalis ilga – nuo pat pietų iki šiaurės, Laplandijos. Švedai draugiški ir paprasti žmonės.

Tai buvo tik keletas pasiūlymų. Keliaukite visur, kol tik galite. Įspūdingų ir gerų kelionių!