Egzotiškos kelionės

Kur dar nukeliauti kai pasibaigs koronavirusas? II dalis

Kelionės

Nepakanka Italijos, Prancūzijos, Švedijos ir apskritai visos Europos? Reikia dar daugiau pasiūlymų kur keliauti? Taigi, antroje dalyje peržvelkime kitas kelionių kryptis, šį kartą kiek egzotiškesnes. Gerbiamieji, keliaukite į Aziją, Afriką ar Ameriką. Tiesa, dar yra ir toks žemynas kaip Australija, nors ir labai toli. Štai ką visuose tuose egzotiškuose kraštuose galima pamatyti:


Azija. Tailandas, Kinija ir Japonija. Bambukų mišrainė ir sušiai, Kalėdų, Velykų ir Kokosų salos. Fantastiška Indijos žemė su kvapniais smilkalais ir tekančiom žavingai purvinom upėm. Azija Jums visuomet pasiūlys labai daug, nes juk tai, galų gale, didžiausias pasaulio žemynas!


Afrika. Gal Kilimandžaro kalnas ir svahilių kraštas, o gal Dramblio Kaulo Krantas ir kelionės palei vandenyno krantus su drambliais? O gal norite pamatyti negyvą Namibijos krantą, kuris yra laikomas mirties slėniu? Keliaukite kur tik labiau širdis geidžia!


Amerika. Amerika, kaip žinia, susideda iš dviejų žemynų. Taigi į kurį – ar į šiaurės, ar į pietų žemyną keliauti, priklauso tik nuo Jūsų. Kalbate ispaniškai? Tuomet Jus iškiliai pasitiks su palmių lapais ir fanfaromis pietų Amerikos gyventojai. Mėgstate amerikietiškas svajones, norite išlošti nemenką sumelę Las Vegase ar patirti kanadietišką ramybę? Traukite į šiaurę! Gerbiamieji, pasirinkimas visada priklauso tik nuo Jūsų poreikio ir širdies balso.


Australija. Kol dar neišdegė visi miškai ir neišnyko vargšos koalos, tikrai verta į savo kelionių maršrutus įtraukti Australiją. Australija – tai ne toks ir mažas žemynas kaip atrodo žemėlapyje. Beje, dažnai žemėlapis viską rodo vizualiai iškreiptai. Australijos neapkeliausite nei per dieną, nei per mėnesį, nei per metus – štai koks didelis šis žemynas. Todėl keliaukite
ir pamatykite, kol nesudegė.


Na, o jeigu visai niekas iš šių minėtų variantų netraukia, keliaukite į Antarktidą Štai ten jau bus Jums egzotika!


Kai tik pasibaigs koronavirusas galėsime vėl keliauti kur tik norime. Ir keliausime visi! Keliaukime ir pažinkime kai ką daugiau nei tik savo balkoną ir vonios plyteles.