Kilimai

Kilimai visiems

Namai Naujausios

Sveiki gerbiami klientai ir pirkėjai, pas mus pristatomi kilimai ir kilimų priemonės, kurios tiks visiems. Nerašysime šį kartą apie kelionių paslaugas, nes dabar siaučia tas, tpfu, jau net liežuvis nebeapsiverčia pasakyti, virusas, užtat kadangi keliauti dabar galima tik po namus, tai kodėl gi nepasirūpinus kilimų naujumu ir švara?


Pristatomi visokie kilimai: geltoni, raudoni, mėlyni, įvairių spalvų, su raštais, be raštų, visokių dydžių. Pas mus rasite tiek įprastų, tiek visiškai neįprastų kilimų, pavyzdžiui, kilimų diabetikams, kad pagal spalvų terapiją būtų teigiamai paveikta skrandžio ir žarnyno mikroflora ir fauna ir nesinorėtų vartoti per daug cukraus, tokiu atveju, ant kilimo dedama geltona spalva.


Žodžiu, jau matyt turbūt galbūt galimai tikėtinai matomai supratot, jog esame tokie neeiliniai tiekėjai, vadinasi patys geriausi ir geresni už kitus, todėl pas mus rasite visokių visokiausių kilimėlių kilimų. Pirkite tik pas mus ir nepirkite niekur kitur. Juokaujame. Pirkite ir kitur, jeigu norite, tai Jūsų pasirinkimas. Galų gale, reklamos taisyklės juk draudžia save aukštinti kitų sąskaita, čia ne kokia politinė agitacija. Todėl mes paaukštinsime save tik savo pačių sąskaita, pasakydami, jog pranokome savo pačių ankstesnius rezultatus ir kilimų dabar turime dar daugiau, negu kada nors anksčiau.

Kokie kilimai Jus intriguoja?

Tai klausimas išrankiam pirkėjui, kuris ieško elitinio kilimo, kuriuo galėtų pasipuikuoti prieš patį save ir prieš svečius. Galbūt Jus domintų sieninis kilimas, kurį XVI amžiuje savo dvare buvo pasikabinęs pats Mikalojus Radvila Juodasis, kuriame buvo pavaizduota garsi medžioklės scena kaip vilkas miške prie upelio kanda briedžiui pasturgalį ir prie kurio susirinkdavo baliavoti ir gerti visi bajorai? Turime ir tokį! Originalas!

Turime 100 000 kilimų rūšių su 20 000 skirtingų atspalvių ir spalvų bei 45 000 skirtingų raštų. Galimi dekoratyviniai kilimai nuo 2cm dydžio iki 2km dydžio. Tokios plačios skalės nerasite niekur kitur – va čia tai jau tikrai faktas faktelis.

Mielieji, kam ta arogancija? Mes nesame arogantiški, kaip daug kas pagalvoja. Norėtume išreikšti savo širdies šilumą bei dosnumą ir padėkoti, kad esate kartu su mumis. Ta proga padarysime Jums nuolaidą.