Grikiai su medumi ir sviestu

Kultūra

Skanūs, sveiki, geri ir puikūs. Tai puikus maistas visiems norintiems skaniai, o gal ir neskaniai pavalgyti. Kodėl reikia skaniai pavalgyti? Todėl, kad skanus pavalgymas yra malonus ir geras. Tačiau Jūs tuo pačių galite pavalgyti ne tik skaniai, bet dar ir sveikai. Kaip tai padaryti? Valgykite grikius su sviestu ir medumi, ir taip ir padarysite.

Sveika ir skanu

Kaip buvo sakyta, tai yra sveika ir skanu. Grikiuose gausu visokiausių vitaminų, kurie ir sudaro tą sveikumą. Ar grikiai skanūs? Savęs to paklauskite.

Raktai visiems

Pirkite raktus, didelius ir mažus. Visokius ir visiems. Turime daug visokiausių raktų. Pirkite ir pirkite. Nusipirkę naudokite arba nenaudokite. Jums vis tiek reikės raktų, nes juk na taip tad todėl, kad negalite nenaudoti raktų, duris turi būti rakinamos. Tokie raktai apsaugos jus nuo visokių vagių, įsilaužėlių ir balvonų, kurie patys nesugeba užsidirbti pinigų ir vagia iš kitų, nes galvoja, kad tie, kurie turi, privalo dalintis ir su jais.

Obuoliai, labai skanūs

Sveiki. Išbandykite valgyti dilgėles. Dilgėles valgyti yra labai sveika, nes jose daug vitaminų. Oi, čia turėjo būti apie obuolius. Obuoliai, obuoliai, taip. Valgykite obuolius. Visokių dydžių, didelius ir mažus. Visokių spalvų: geltonus, raudonus ir žalius. Jeigu obuoliai mėlyni arba violetiniai, tai geriau nevalgyti tokių obuolių.

Raganos kepurė

Sveiki atvykę prie Raganos kepurės. Raganos kepurė yra įspūdingiausia Lietuvos pajūrio vieta, esanti tarp Palangos ir Klaipėdos. Jos aukštis 24m nuo viršaus atsiveria įspūdinga panorama. Ant Raganos kepurės, esančios šalia Karklės, kasmet susirenka tūkstančiai žmonių pasigrožėti pasakiška ir milžiniška jūra. Raganos kepurė yra nuostabiausia pajūrio vieta šioje žemėje.

Olandų kalnas

Sveiki atvykę į šalia Juodkrantės esantį Olandų kalną. Olandų kalne išdrožinėta daug medinių įvairių olandų skulptūrų. Šis parkas yra apipintas legendomis, manoma, kad juose senovėje gyveno daug olandų. Olandai užsiiminėja burtais ir naktimis skraido šluotomis, laiko juodas kates ir dažniausiai būna blogi. Saugokitės tų olandų!